Noc:
Temperatura spadnie do -2/8°C. Wiatr umiarkowany a na południu silny. Niemal wszędzie możliwe opady deszczu, na północy śniegu. Tam też pojawi się gołoledź.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura w ciągu dnia będzie spadać a ciepło będzie systematycznie wypychane na wschód. Wiatr z kierunków zachodnich skręcający na północno-zachodni, umiarkowany, na południu jeszcze silny. Opady deszczu będą systematycznie zamieniały się w śnieg.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Suma opadów
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/03/GUST_27.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/03/GUST_27.jpg?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do -2/8°C. Wiatr umiarkowany a na południu silny. Niemal wszędzie możliwe opady deszczu, na północy śniegu. Tam też pojawi się gołoledź. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura w ciągu dnia będzie spadać a ciepło będzie systematycznie wypychane na wschód. Wiatr z kierunków zachodnich skręcający na północno-zachodni, umiarkowany, na południu jeszcze silny. Opady...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę