Noc:
Temperatura spadnie do 4-8°C. Wiatr umiarkowany, w górach silny. W całym kraju pojawią się opady deszczu, chwilami o charakterze umiarkowanym i silnym.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura będzie się utrzymywać w granicach 4-8°C, późnym popołudniem zacznie szybko spadać. Wiatr z kierunków północnych skręcający na zachodni. Do tego ciąg dalszy opadów deszczu, na północy i w górach przechodzących z deszcz ze śniegiem i śnieg.

Temperatura
Opady
Rodzaj opadu
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/11/DBZ3_81.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/11/DBZ3_81.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 4-8°C. Wiatr umiarkowany, w górach silny. W całym kraju pojawią się opady deszczu, chwilami o charakterze umiarkowanym i silnym. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura będzie się utrzymywać w granicach 4-8°C, późnym popołudniem zacznie szybko spadać. Wiatr z kierunków północnych skręcający na zachodni. Do tego ciąg dalszy opadów deszczu, na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę