Noc:
Temperatura spadnie do 4/-3°C. Wiatr słaby, na zachodzie umiarkowany. Na wschodzie w dalszym ciągu opady śniegu, systematycznie słabnące. Na zachodzie opady śniegu przechodzące w deszcz.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zera-3°C. Od zachodu będzie się ocieplać i tam temperatura wzrośnie nawet do 12°C. Wiatr z kierunków południowo-zachodnich umiarkowany. Z zachodu na wschód będzie się przemieszczała strefa z opadami śniegu przechodzącymi w deszcz.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/11/DBZ3_27.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/11/DBZ3_27.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 4/-3°C. Wiatr słaby, na zachodzie umiarkowany. Na wschodzie w dalszym ciągu opady śniegu, systematycznie słabnące. Na zachodzie opady śniegu przechodzące w deszcz. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do zera-3°C. Od zachodu będzie się ocieplać i tam temperatura wzrośnie nawet do 12°C. Wiatr z kierunków południowo-zachodnich umiarkowany. Z zachodu na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę