Noc:
Temperatura spadnie do 4/-2°C. Wiatr umiarkowany, na południu jeszcze słaby. Lokalnie słabe, przelotne opady śniegu przechodzące w deszcz.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do do zera-7C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, w czasie dnia narastający. Wieczorem na północy już będą silniejsze porywy. We wschodniej części kraju słabe opady deszczu, w górach śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/12/PRMSL_27-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/12/PRMSL_27-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 4/-2°C. Wiatr umiarkowany, na południu jeszcze słaby. Lokalnie słabe, przelotne opady śniegu przechodzące w deszcz. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do do zera-7C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, w czasie dnia narastający. Wieczorem na północy już będą silniejsze porywy. We wschodniej części kraju słabe opady deszczu, w górach śniegu. Temperatura Opady Porywy...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę