Noc:
Temperatura spadnie do -6°C na północnym wschodzie i 1-8°C w pozostałych regionach. Wiatr umiarkowany. Do tego będzie sporo opadów (zarówno deszczu jak i śniegu), głównie w północno-wschodniej części kraju. Pomiędzy będzie strefa z opadami deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do -6°C na północnym wschodzie i 1-9°C w pozostałych regionach. Wiatr z kierunków zachodnich, na północnym wschodzie wschodni, umiarkowany, chwilami silny. Od zachodu będzie skręcał na północny. Do tego będzie sporo opadów, zarówno deszczu jak i, na północnym wschodzie, śniegu. Pomiędzy będzie strefa z opadami deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. A po południu deszcz będzie systematycznie zamieniał się w śnieg.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2024/01/DBZ3_27-2.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2024/01/DBZ3_27-2.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do -6°C na północnym wschodzie i 1-8°C w pozostałych regionach. Wiatr umiarkowany. Do tego będzie sporo opadów (zarówno deszczu jak i śniegu), głównie w północno-wschodniej części kraju. Pomiędzy będzie strefa z opadami deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do -6°C na północnym wschodzie i 1-9°C...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę