Noc:
Temperatura spadnie do około zera na północnym wschodzie i 2-8°C w pozostałych regionach. Wiatr umiarkowany, jedynie na północnym wschodzie słaby. Przez Polskę przechodzi i będzie przechodziła strefa z opadami. Od północnej strony będą to opady śniegu, od południowej deszczu.

Temperatura
Porywyw iatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2°C na północnym wschodzie i 5-11° w pozostałych regionach. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, na wybrzeżu silny. Opady śniegu pojawią się jeszcze w okolicy Suwałk, poza tym deszcz na północy i lokalnie w centrum.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2024/02/GUST_29-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2024/02/GUST_29-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do około zera na północnym wschodzie i 2-8°C w pozostałych regionach. Wiatr umiarkowany, jedynie na północnym wschodzie słaby. Przez Polskę przechodzi i będzie przechodziła strefa z opadami. Od północnej strony będą to opady śniegu, od południowej deszczu. Temperatura Porywyw iatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do 2°C na północnym wschodzie i 5-11°...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę