Święto Wszystkich Świętych będzie dniem pochmurnym i deszczowym niemal w całym obszarze kraju. Od zachodu zacznie napływać cieplejsze, wilgotne powietrze polarnomorskie.


W nocy stopniowo pojawiające się zachmurzenie warstwowe wyhamuje spadek temperatury i na większości obszaru Polski nie powinien wystąpić mróz.

Jeśli wystąpi mróz to głównie na wschodzie kraju i w górach. W pozostałych regionach od 1-2 stopni do 6-7 stopni na północnym zachodzie.

OPADY

Jutro w ciągu dnia będzie padać w niemal całej Polsce. Przed opadami mogą uchronić się tylko krańce południowe.

WIATR

Spory gradient ciśnienia spowodowany bliskością wyżu na południe od Polski spowoduje, że wiatr będzie dość silny, ale nie stanowiący zagrożenia.

Wiatr w porywach do 50-60 km/h.

TEMPERATURA

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy wraz z napływem cieplejszego powietrza na zachodzie Polski wyraźne ociepli się.

Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni na wschodzie (w górach jeszcze mniej), do 12-13 stopni w okolicach Szczecina.

 

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyŚwięto Wszystkich Świętych będzie dniem pochmurnym i deszczowym niemal w całym obszarze kraju. Od zachodu zacznie napływać cieplejsze, wilgotne powietrze polarnomorskie. W nocy stopniowo pojawiające się zachmurzenie warstwowe wyhamuje spadek temperatury i na większości obszaru Polski nie powinien wystąpić mróz. OPADY WIATR Spory gradient ciśnienia spowodowany bliskością wyżu na południe od Polski spowoduje,...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę