Przed nami kolejny chłodny dzień. Polska znajduję odciętej zatoki chłodnego powietrza, w ciągu dnia temperatura nie wzrośnie powyżej zera. Lokalnie, głównie na zachodzie spodziewamy się licznych mgieł, które nocą ograniczą widoczność do 100 metrów. We wschodniej części kraju spadnie niewielka ilość śniegu z wypełniającego się niżu górnego nad Ukrainą.

W nocy ponownie kilkustopniowy mróz. Temperatura na nizinach spadnie od -1 do -5. W górach i zastoiskach może być znacznie chłodniej. Oprócz tego będą występować mgły, możliwe są w całym kraju. Od rana na wschodzie może padać słaby śnieg.

W dzień na większości obszaru kraju poniżej 0 stopni. Lokalnie możliwe nieznaczne możliwe przekroczenie tej wartości na północy i zachodzie. Na większości obszaru będzie to od -3 do -1 stopni. W dalszej części dnia dalej przewidywany jest słaby śnieg na wschodzie (poniżej 5cm). Lokalnie w regionach podgórskich możliwe powyżej 5cm.

Wiatr słaby na zachodniej części kraju, na wschodzie umiarkowany i dość silny. Z kierunków zachodnich i północnych. Na zachodzie i północy istnieją większe szanse na przejaśnienia

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/12/csnow_40-2.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/12/csnow_40-2.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodymgła,pogoda,prognoza,śniegPrzed nami kolejny chłodny dzień. Polska znajduję odciętej zatoki chłodnego powietrza, w ciągu dnia temperatura nie wzrośnie powyżej zera. Lokalnie, głównie na zachodzie spodziewamy się licznych mgieł, które nocą ograniczą widoczność do 100 metrów. We wschodniej części kraju spadnie niewielka ilość śniegu z wypełniającego się niżu górnego nad Ukrainą. W...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę