Przed nami spokojny, pogodny dzień, a pod wieczór opady i początek ocieplenia. Polska znajdować się będzie w klinie wyżowym. Jednak nadchodzący niż od zachodu, jutro popołudniu zacznie psuć pogodę przynosząc opady deszczu, śniegu, czy deszczu ze śniegiem.

Noc z temperaturą ujemną od -1 do -4 na nizinach. W terenach górskim i podgórskich lokalnie możliwe spadki do kilkunastu stopni poniżej zera. Rano możliwe mgły i zamglenia.

Temperatura na przeważającym obszarze przekroczy 0 stopni. Poniżej zera będzie głównie na krańcach południowych. Na zachodzie odczuwalne nieznaczne ocieplenie, tam będzie około 4 stopni. Dzień będzie słoneczny przynajmniej do południa. Około południa od zachodu będzie przesuwał się front atmosferyczny przynoszący opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Na utworzenie się pokrywy śnieżnej jednak nie ma co liczyć. Do końca doby, strefa zdąży dojść do połowy kraju. Z południa dodatkowo będzie wiał dość silny wiatr, na nizinach do 70 km/h, w Karkonoszach do 90-100 km/h.

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodydeszcz,pogoda,prognoza,śnieg,wiatrPrzed nami spokojny, pogodny dzień, a pod wieczór opady i początek ocieplenia. Polska znajdować się będzie w klinie wyżowym. Jednak nadchodzący niż od zachodu, jutro popołudniu zacznie psuć pogodę przynosząc opady deszczu, śniegu, czy deszczu ze śniegiem. Noc z temperaturą ujemną od -1 do -4 na nizinach. W terenach górskim...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę