Przed nami  spokojny dzień. Polska zostanie podzielona na dwie części, pochmurną, chłodniejszą północ, gdzie sięgnie chłodna masa powierza i pogodne, ciepłe południe.

Noc z zamgleniami i możliwymi lokalnie mgłami. Temperaturą dodatnią. Poniżej 0 stopni możliwe tylko lokalnie na północy Polski. Na większości obszaru kraju od 1 do 5-6 stopni na południu kraju. Rano prognozowane są przelotne opady na Pomorzu i południu.

Dzień z temperaturą od 2-3 stopni na północy do 9 stopni na południu. Opady jeśli wystąpią to lokalnie na północy kraju, tam też będzie najwyższe zachmurzenie. Na południu i zachodzie będą chwile ze słońcem. Wiatr z południa, słaby, chwilami umiarkowany. Na wschodzie nieco silniejszy.

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyPrzed nami  spokojny dzień. Polska zostanie podzielona na dwie części, pochmurną, chłodniejszą północ, gdzie sięgnie chłodna masa powierza i pogodne, ciepłe południe. Noc z zamgleniami i możliwymi lokalnie mgłami. Temperaturą dodatnią. Poniżej 0 stopni możliwe tylko lokalnie na północy Polski. Na większości obszaru kraju od 1 do 5-6 stopni na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę