Jaka czeka nas sobota? Pochmurna, mglista, miejscami deszczowa i niezbyt ciepła.

Sytuacja synoptyczna
Ciśnienie atmosferyczne o 14.00

Noc:

Na wschodzie ponownie temperatura spadnie lekko poniżej zera. Na drogach i chodnikach rano będzie ślisko. Ponadto ponownie czekają nas liczne mgły i zamglenia. Jakość powietrza w wielu miejscach pozostawi wiele do życzenia.

Temperatura o 7.00
Natężenie opadów o 7.00
Możliwość pojawienia się mgieł

 

Dzień:

W ciągu dnia ciepło utrzyma się przede wszystkim w południowo-zachodniej Polsce. Tam do 6-7*C. Poza tym od około zera do 4*C. Wiatr będzie słaby. To m.in. sprawi, że niemal wszędzie powinno być pochmurno, lokalnie mgliście. Ponadto w południowej części kraju spodziewamy się przelotnych, niezbyt intensywnych opadów deszczu.

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodymgła,pogoda,prognozaJaka czeka nas sobota? Pochmurna, mglista, miejscami deszczowa i niezbyt ciepła. Noc: Na wschodzie ponownie temperatura spadnie lekko poniżej zera. Na drogach i chodnikach rano będzie ślisko. Ponadto ponownie czekają nas liczne mgły i zamglenia. Jakość powietrza w wielu miejscach pozostawi wiele do życzenia.   Dzień: W ciągu dnia ciepło utrzyma się przede wszystkim...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę