Po długich oczekiwaniach w końcu zaczęło padać. I to lokalnie dość mocno, Gubałówka zanotowała dzisiaj ponad 50 mm deszczu a to jeszcze nie koniec. A teraz szczegóły.

Noc

Opady deszczu, burze, chwilami intensywne będą w całej południowo-wschodniej Polsce. Lokalnie z uwagi na intensywność mogą spowodować lokalne podtopienia. Do tego także lokalnie pojawią się mgły. Wiatr słaby, zmienny, jedynie na południu umiarkowany. Na północy i zachodzie rześko, od 8 do 11*C. Poza tym 12-16*C.

Prognoza ogólna na noc
Temperatura minimalna
Opady o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia chmury i opady deszczu będą towarzyszyć Polsce wschodniej oraz południowej. Tam możliwe także słabe burze. Wiatr umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Będzie chłodniej w całym kraju, od 16-18*C w strefach z opadami do 21*C w pozostałych regionach.

Temperatura maksymalna
Opady deszczu
Porywy wiatru o 16.00
Zachmurzenie o 16.00
lubelak1Prognoza pogodyburza,chmury,deszcz,mgła,słońcePo długich oczekiwaniach w końcu zaczęło padać. I to lokalnie dość mocno, Gubałówka zanotowała dzisiaj ponad 50 mm deszczu a to jeszcze nie koniec. A teraz szczegóły. Noc Opady deszczu, burze, chwilami intensywne będą w całej południowo-wschodniej Polsce. Lokalnie z uwagi na intensywność mogą spowodować lokalne podtopienia. Do tego także lokalnie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę