Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Przed nami ostatni dzień wrześniowego lata. Od soboty czeka nas jesienna szarówka. Dlatego wszystkich zachęcamy do spożytkowania tego dnia.

Noc:

To także ostatnia tak ciepła noc. Temperatura spadnie do 12-19*C. Wiatr umiarkowany z kierunków południowych.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Do godzin popołudniowych w całym kraju będziemy mieć ciepłą, gorącą, w dużej mierze słoneczną pogodę. O 16.00 temperatura sięgnie 22-29*C. Ale to będą ostatnie chwile. Już o 20.00 zimne powietrze dotrze do Pomorza i Dolnego Śląska. Wraz z nim pojawią się opady deszczu  a lokalnie możliwe też burze. Wiatr który będzie wiał z kierunków południowych, zmieni kierunek na zachodni. Lokalnie będzie silniejszy w porywach do 60 km/h.

Temperatura maksymalna
Temperatura o 20.00
Porywy wiatru o 16.00
Porywy wiatru o 20.00
Intensywność opadów deszczu o 20.00
Zachmurzenie o 16.00

 

lubelak1Prognoza pogodysłońce,wiatrWszystko co dobre kiedyś się kończy. Przed nami ostatni dzień wrześniowego lata. Od soboty czeka nas jesienna szarówka. Dlatego wszystkich zachęcamy do spożytkowania tego dnia. Noc: To także ostatnia tak ciepła noc. Temperatura spadnie do 12-19*C. Wiatr umiarkowany z kierunków południowych. Dzień: Do godzin popołudniowych w całym kraju będziemy mieć ciepłą, gorącą, w...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę