O niebezpiecznej pogodzie nad Polską w kolejnych kilkunastu godzinach już z pewnością wiecie z naszych poprzednich wpisów. Czas na dokładną prognozę na poniedziałek. Oto mapa na 24 września:

Noc:

Nocą z zachodu na wschód będzie przesuwał się front z intensywnymi opadami deszczu oraz nasilającym się wiatrem. Nad ranem opady będą już na wschodzie Polski. Ale w prawie całym kraju spodziewamy się silnych porywów wiatru. W porywach wiatr powinien sięgnąć 100 km/h. W przypadku burz czy formacji liniowej może wiać jeszcze silniej. Będzie niezbyt ciepło, od 7 do 11*C.

Temperatura minimalna
Opady deszczu o 6.00
Opady deszczu o 8.00
Porywy wiatru o 4.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Czeka nas niezbyt ciepły dzień. Będzie zaledwie od 9 do 14*C. W dalszym ciągu będą silne porywy wiatru, w porywach do 80-90 km/h. Na wybrzeżu cofka. Przelotne opady pojawią się w całym kraju. W górach od rana będzie śnieżyć. Wieczorem śnieg powinien już padać od wysokości 1200m. A na szczytach do jutrzejszej nocy powinno leżeć do 20-30 cm śniegu.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 16.00
Opady o 16.00
Opady o 18.00
Pokrywa śnieżna w Tatrach o 22.30
Zachmurzenie o 16.00
lubelak1Prognoza pogodydeszcz,wiatrO niebezpiecznej pogodzie nad Polską w kolejnych kilkunastu godzinach już z pewnością wiecie z naszych poprzednich wpisów. Czas na dokładną prognozę na poniedziałek. Oto mapa na 24 września: Noc: Nocą z zachodu na wschód będzie przesuwał się front z intensywnymi opadami deszczu oraz nasilającym się wiatrem. Nad ranem opady będą już...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę