Mamy w końcu dobre wieści. Będzie cieplej. Co prawda na 2 dni ale dobre i to. Tak wygląda prognoza na jutro w wersji skróconej:

Noc:

Będzie zdecydowanie cieplejsza, bez przymrozków. Temperatura sięgnie 7-14*C. Do tego silniejsze i umiarkowane porywy wiatr. Miejscami możliwe też przelotne i słabe opady deszczu.

Temperatura minimalna
Opady deszczu o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Odczujemy powiew ciepłego powietrza. W zachodniej Polsce temperatura zbliży się a lokalnie przekroczy 20*C. Poza tym od 12 do 17*C. Wiatr silny z kierunków zachodnich. W porywach może sięgnąć 50 km/h a na wybrzeżu do 70 km/h. Jednocześnie we wschodniej części kraju spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. Tam tez dominować będą chmury.

Temperatura maksymalna
Opady deszczu o 16.00
Porywy wiatru o 16.00
lubelak1Prognoza pogodydeszcz,słońce,wiatrMamy w końcu dobre wieści. Będzie cieplej. Co prawda na 2 dni ale dobre i to. Tak wygląda prognoza na jutro w wersji skróconej: Noc: Będzie zdecydowanie cieplejsza, bez przymrozków. Temperatura sięgnie 7-14*C. Do tego silniejsze i umiarkowane porywy wiatr. Miejscami możliwe też przelotne i słabe opady deszczu. Dzień: Odczujemy powiew ciepłego powietrza....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę