Piątek przyniósł sporej części kraju słoneczną aurę. Po porannym zachmurzeniu w ciągu dnia chmury systematycznie odsłaniały kolejne regiony kraju. Sobota powinna być także w sporej części słoneczna.

Noc:

Będzie jeszcze rześka. Temperatura spadnie do 4*C na wschodzie i i 8-10*C na zachodzie Polski. Wiatr słaby.  Jedynie na północy kraju umiarkowany a wzdłuż południowej granicy silny halny, nawet w porywach do 60 km/h.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia temperatura szybko zacznie rosnąć i na południu zbliży się do 25*C. W głębi kraju 16-20*C. Wiatr w całym kraju silniejszy, z kierunków południowych. Na południu Polski porywy mogą sięgnąć 60 km/h.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 16.00

 

lubelak1Prognoza pogodyhalny,wiatrPiątek przyniósł sporej części kraju słoneczną aurę. Po porannym zachmurzeniu w ciągu dnia chmury systematycznie odsłaniały kolejne regiony kraju. Sobota powinna być także w sporej części słoneczna. Noc: Będzie jeszcze rześka. Temperatura spadnie do 4*C na wschodzie i i 8-10*C na zachodzie Polski. Wiatr słaby.  Jedynie na północy kraju umiarkowany a...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę