Po słonecznej , bardzo ciepłej sobocie czeka nas niewielka zmiana pogody. To zapowiedź jednodniowego ochłodzenia w poniedziałek.

Noc

Będzie ciepła, temperatura spadnie do 8-14*C. Jedynie na wschodzie lokalnie spadnie do 5*C. Wiatr umiarkowany, z kierunków południowych. Nad ranem na południu kraju możliwe przelotne opady deszczu.

Temperatura minimalna
Opady o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia temperatura w sporej części kraju sięgnie 18-24*C. Chłodniej na północnym zachodzie, tam zaledwie 10-14*C. Wiatr zacznie zmieniać kierunek z południowego na północno-zachodni. Opady w dalszym ciągu mogą się pojawić na południu i południowym wschodzie oraz północy.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 16.00
Opady o 16.00
lubelak1Prognoza pogodybabie lato,deszcz,wiatrPo słonecznej , bardzo ciepłej sobocie czeka nas niewielka zmiana pogody. To zapowiedź jednodniowego ochłodzenia w poniedziałek. Noc Będzie ciepła, temperatura spadnie do 8-14*C. Jedynie na wschodzie lokalnie spadnie do 5*C. Wiatr umiarkowany, z kierunków południowych. Nad ranem na południu kraju możliwe przelotne opady deszczu. Dzień: W ciągu dnia temperatura w sporej części...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę