Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj skończyło się babie lato. Od soboty czeka nas stopniowe ochłodzenie. Na razie jednak bez opadów śniegu, nie licząc gór.

Noc:

Na północy odczujemy już chłodniejsze powietrze, tam temperatura spadnie do 2-6*C. Poza tym od 5 do 10*C. Ponownie lokalnie będzie znowu bardzo mgliście.

W całej zachodniej części Polski możliwe słabe opady deszczu. Wiatr słaby.

Temperatura minimalna
Opady o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia temperatura maksymalna sięgnie zaledwie 9-12*C, jedynie w widłach Wisły i Sanu możliwe 14*C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych i północno zachodnich. Będzie też sporo chmur a w całym kraju spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. W górach możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

Temperatura maksymalna
Opady o 15.20
Porywy wiatru o 15.00
Pokrywa śnieżna w Tatrach w nocy z soboty na niedzielę
Zachmurzenie o 14.40

 

lubelak1Prognoza pogodydeszcz,mgła,słońceZgodnie z zapowiedziami dzisiaj skończyło się babie lato. Od soboty czeka nas stopniowe ochłodzenie. Na razie jednak bez opadów śniegu, nie licząc gór. Noc: Na północy odczujemy już chłodniejsze powietrze, tam temperatura spadnie do 2-6*C. Poza tym od 5 do 10*C. Ponownie lokalnie będzie znowu bardzo mgliście. W całej zachodniej części Polski...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę