I po ociepleniu. Jutro pozostanie ono wspomnieniem weekendu. A do tego sporo opadów śniegu i deszczu ze śniegiem na południu kraju.

Noc:

Temperatura spadnie w okolice zera, najzimniej na północnym wschodzie, tam będzie -3/-5*C. W wielu miejscach ponownie dość mglisto. Wiatr słaby i umiarkowany. W południowej Polsce spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. A to oznacza, że będzie ślisko.

 

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o 8.00
Opady o 8.00
Zamglenia

Dzień:

Będzie chłodno, od -1*C do 2-3*C na plusie. Na południu oprócz zamgleń spodziewamy się przez cały dzień słabych opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie się zabieli. Wiatr umiarkowany i słaby jedynie na krańcach południowych silniejszy z kierunków południowych i południowo-zachodnich.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 13.00
Opady o 13.00
Opady o 18.00
Pokrywa śnieżna na Podhalu na koniec dnia
Zamglenia
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodymgła,śniegI po ociepleniu. Jutro pozostanie ono wspomnieniem weekendu. A do tego sporo opadów śniegu i deszczu ze śniegiem na południu kraju. Noc: Temperatura spadnie w okolice zera, najzimniej na północnym wschodzie, tam będzie -3/-5*C. W wielu miejscach ponownie dość mglisto. Wiatr słaby i umiarkowany. W południowej Polsce spodziewamy się opadów śniegu...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę