Przed nami na horyzoncie zmiany. Już jutro w ciągu dnia objawi się to gołoledzią na zachodzie Polski.

Noc:

Przed nami kolejna mroźna noc. Na południu i południowym wschodzie temperatura spadnie w okolice -10*C a lokalnie -15*C. Poza tym od -8*C na wschodzie do około zera na zachodzie. Nad samym ranem na zachodzie Polski pojawią się opady marznącego deszczu. I tam zrobi się ślisko. W dalszym ciągu czekają nas silne porywy wiatru, nawet do 70-80 km/h na południowym zachodzie. Temperatura odczuwalna będzie zatem dużo niższa.

 

Temperatura minimalna
Opad marznący
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia na zachodzie Polski zaznaczy się słaba odwilż. Na wschodzie i południu bez zmian, kilka stopni poniżej zera. Do tego na zachodzie opady śniegu, deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Tam będzie bardzo ślisko. Wiatr w dalszym ciągu silny w porywach do 60 km/h.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 14.00
Opady marznący o 12.00
Rodzaj opadów o 15.00
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodygołoledź,mróz,wiatrPrzed nami na horyzoncie zmiany. Już jutro w ciągu dnia objawi się to gołoledzią na zachodzie Polski. Noc: Przed nami kolejna mroźna noc. Na południu i południowym wschodzie temperatura spadnie w okolice -10*C a lokalnie -15*C. Poza tym od -8*C na wschodzie do około zera na zachodzie. Nad samym ranem na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę