Noc:
Od zachodu wejdzie do Polski strefa z przelotnymi opadami deszczu. Wraz z nią pojawią się silniejsze porywy wiatru. Na wschodzie i w centrum będzie natomiast mgliście. Temperatura  będzie się kręcić między 7*C a -1*C. Miejscami na południowym wschodzie możliwa gołoledź.

Temperatura minimalna
Zamglenia
Opady o 8.00
Gołoledź
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Temperatura wzrośnie do 3*C (krańce wschodnie) do nawet 10*C (południe i zachód Polski). Przez Polskę będzie się przemieszczała strefa z opadami deszczu. Późnym popołudniem powinna opuścić nasze wschodnie granice. Wiatr już w całym kraju silniejszy w porywach do 60 km/h z kierunków północno-wschodnich.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 19.00
Opady o 14.00
Ciśnienie atmosferyczne

 

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodydeszcz,gołoledź,mgła,wiatrNoc: Od zachodu wejdzie do Polski strefa z przelotnymi opadami deszczu. Wraz z nią pojawią się silniejsze porywy wiatru. Na wschodzie i w centrum będzie natomiast mgliście. Temperatura  będzie się kręcić między 7*C a -1*C. Miejscami na południowym wschodzie możliwa gołoledź. Dzień: Temperatura wzrośnie do 3*C (krańce wschodnie) do nawet 10*C (południe...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę