Noc:
Ponownie czeka nas spora różnica temperatury. Na zachodzie około zera a na wschodzie lokalnie poniżej -10*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie czekają nas geste mgły, głównie na północnym zachodzie. Na zachodzie czekają nas opady marznącego deszczu powodującego gołoledź. Ponadto będzie też śnieżyć.

Temperatura minimalna
Gołoledź o 5.00
Gołoledź o 8.00
Typ opadów
Zamglenia
Porywy wiatru

Dzień:
W ciągu dnia na zachodzie odczujemy słabą odwilż. Ale tam w ciągu dnia dalej spodziewamy się marznących opadów deszczu. W centrum a wieczorem na wschodzie możliwe słabe opady śniegu. Niestety w ciągu dnia chwile ze słońcem będą jedynie u wybranych a przeważać będzie niskie zachmurzenie i mgły. Wiatr słaby i umiarkowany, jedynie na południu silniejszy z kierunków południowych.

Temperatura maksymalna
Gołoledź o 20.00
Typ opadów o 14.00
Typ opadów o 20.00
Zamglenia
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne


lubelak1Prognoza pogodyNoc:Ponownie czeka nas spora różnica temperatury. Na zachodzie około zera a na wschodzie lokalnie poniżej -10*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie czekają nas geste mgły, głównie na północnym zachodzie. Na zachodzie czekają nas opady marznącego deszczu powodującego gołoledź. Ponadto będzie też śnieżyć. Temperatura minimalna Gołoledź o 5.00 Gołoledź o 8.00 Typ opadów Zamglenia Porywy wiatru ...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę