Noc:

Na wschodzie temperatura spadnie kilka stopni poniżej zera. Zachód cieplejszy z lekką odwilżą. Tam opady deszczu i deszczu marznącego powodującego gołoledź. Na wschodzie opady śniegu. Wiatr umiarkowany, na południu silniejszy.

Temperatura minimalna
Gołoledź
Typ opadów
Zamglenia
Porywy wiatru
Dzień:
Niewielki mróz utrzyma się na krańcach północno i południowo wschodnich. Poza tym odwilż. Na wschodzie spodziewamy się gołoledzi. Na zachodzie opady najpierw opady śniegu i deszczu ze śniegiem a następnie deszczu, chwilami umiarkowane. Cała strefa z opadami będzie wędrować na wschód. Wiatr umiarkowany, na południu coraz silniejszy. Późnym popołudniem porywy na Pogórzu sięgną 70-80 km/h.
Temperatura maksymalna
Typ opadów o 14.00
Typ opadów o 21.00
Gołoledź o 14.00
Gołoledź o 20.00
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 20.00
Zamglenia
Ciśnienie atmosferyczne


lubelak1Prognoza pogodyNoc:Na wschodzie temperatura spadnie kilka stopni poniżej zera. Zachód cieplejszy z lekką odwilżą. Tam opady deszczu i deszczu marznącego powodującego gołoledź. Na wschodzie opady śniegu. Wiatr umiarkowany, na południu silniejszy. Temperatura minimalna Gołoledź Typ opadów Zamglenia Porywy wiatru Dzień:Niewielki mróz utrzyma się na krańcach północno i południowo wschodnich. Poza tym odwilż. Na wschodzie spodziewamy się...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę