Wielu w to nie wierzyło ale tym razem mamy trochę szczęścia. Miejscami zarówno Wigilia jak i Boże Narodzenie będą białe. Tak wygląda w skrócie prognoza na Wigilię:

Prognoza na Wigilię

Noc:

Na północy już odczujemy ochłodzenie. Tam będzie padał śnieg, który miejscami zabieli krajobrazy. Nad ranem ochłodzenie dotrze do Lubelszczyzny, Mazowsza i Wielkopolski. Na północy już będzie poniżej zera. Na południu jeszcze odwilżowo. Wiatr już północny, słaby i umiarkowany. Lokalnie mgliście.

Porywy wiatru
Temperatura minimalna
Typ opadów
Zamglenia

Wigilia:
W całym kraju odczujemy już ochłodzenie, będzie od -4 do 2*C. W wielu miejscach pojawi się skromna pokrywa śnieżna. A i sam śnieg i deszcz ze śniegiem będzie nam towarzyszył cały dzień. Wiatr słaby i umiarkowany z północy. Idąc na pasterkę na wschodzie, północy i Pogórzu mamy szansę na białe krajobrazy.

Temperatura maksymalna
Pokrywa śnieżna w noc wigilijną
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne


lubelak1Prognoza pogodyWielu w to nie wierzyło ale tym razem mamy trochę szczęścia. Miejscami zarówno Wigilia jak i Boże Narodzenie będą białe. Tak wygląda w skrócie prognoza na Wigilię: Prognoza na Wigilię Noc:Na północy już odczujemy ochłodzenie. Tam będzie padał śnieg, który miejscami zabieli krajobrazy. Nad ranem ochłodzenie dotrze do Lubelszczyzny, Mazowsza...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę