Noc:

W całym kraju powinno być na plusie, do 7*C na zachodzie kraju. Wszędzie możliwe opady deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. Wiatr jeszcze słaby i umiarkowany. Na wschodzie mglisto.

Temperatura minimalna
Typ opadów
Porywy wiatru o 8.00
Zamglenia

Dzień:

W całym kraju będzie mokro (do 10-20 mm na dobę). Będzie padał deszcz, chwilami deszcz ze śniegiem. Na południu, głównie po południu pojawią się opady śniegu, chwilami umiarkowane. Jeśli jednak do tego dodamy silne porywy wiatru jutro wieczorem na drogach Pogórza będzie bardzo ślisko. Zwracamy uwagę nie tylko na zmianę kierunku wiatru z zachodniego na północny ale i na jego siłę. Będzie systematycznie narastał osiągając w porywach 50-60 km/h. Temperatura od zera do 6*C.

Temperatura maksymalna
Typ opadów o 13.00
Dobowa suma opadów
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 19.00
Ciśnienie atmosferyczne
Zamglenia
lubelak1Prognoza pogodyNoc:W całym kraju powinno być na plusie, do 7*C na zachodzie kraju. Wszędzie możliwe opady deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. Wiatr jeszcze słaby i umiarkowany. Na wschodzie mglisto. Temperatura minimalna Typ opadów Porywy wiatru o 8.00 Zamglenia Dzień:W całym kraju będzie mokro (do 10-20 mm na dobę). Będzie padał deszcz, chwilami deszcz ze śniegiem....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę