Noc:

W całym kraju możliwe przelotne opady śniegu. W górach i na Pogórzu intensywne, do 20-40 cm w ciągu doby. Temperatura w niemal całym kraju spadnie poniżej zera. A to znaczy, że wszędzie będzie ślisko. Śnieg, który spadnie powinien się utrzymać. Wiatr w dalszym ciągu silny i porywisty. Będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne. Na północy ciąg dalszy cofki.

Temperatura minimalna
Opady o 8.00

Dzień:

Ciąg dalszy opadów śniegu. Przelotnie popada w całym kraju, najintensywniej oczywiście w górach i na Pogórzu. Wiatr ciągle silny, z kierunków północnych , w porywach do 60 km/h. Będzie powodował zawieje i zamiecie. Na wybrzeżu w dalszym ciągu cofka. Na zachodzie możliwa słaba odwilż, poza tym lekki mróz.

Temperatura maksymalna
Opady
Pokrywa śnieżna jutrzejsze nocy
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodyNoc:W całym kraju możliwe przelotne opady śniegu. W górach i na Pogórzu intensywne, do 20-40 cm w ciągu doby. Temperatura w niemal całym kraju spadnie poniżej zera. A to znaczy, że wszędzie będzie ślisko. Śnieg, który spadnie powinien się utrzymać. Wiatr w dalszym ciągu silny i porywisty. Będzie powodował...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę