Noc:

Na południu i wschodzie czekają nas dalsze opady śniegu. Na Pogórzu i w górach spadnie jeszcze do 10 cm. Nad ranem opady śniegu pojawią się na północnym zachodzie i wybrzeżu. Tam też odczujemy początek odwilży, tam od zera do 1*C. Poza tym od -1 do -10*C. Wiatr umiarkowany, powodujący lokalne zawieje i zamiecie.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Typ opadu o 8.00

Dzień:

Opady śniegu a na północnym zachodzie i wybrzeżu po południu także deszczu ze śniegiem będą systematycznie obejmować kolejne regiony kraju. Lokalnie (Mazowsze, Mazury, Podlasie spadnie kilka cm śniegu. Na drogach ślisko. Na północnym zachodzie i zachodzie odwilż, na wschodzie i południu lekki mróz. Wiatr umiarkowany, narastający z kierunków zachodnich i północno-zachodnich. Będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne.

Temperatura maksymalna
Typ opadów
Typ opadów o 19.00
Suma świeżego śniegu
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 19.00
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodyNoc:Na południu i wschodzie czekają nas dalsze opady śniegu. Na Pogórzu i w górach spadnie jeszcze do 10 cm. Nad ranem opady śniegu pojawią się na północnym zachodzie i wybrzeżu. Tam też odczujemy początek odwilży, tam od zera do 1*C. Poza tym od -1 do -10*C. Wiatr umiarkowany, powodujący...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę