Noc:

Na południowym wschodzie będzie bardzo mroźnie, nawet do -20*C. Wszystko będzie zależało od przejaśnień. Poza tym na wschodzie od -3 do -10*C. Zachód ciepły, nawet do 5*C. W całym kraju możliwe opady śniegu przechodzące od północy i zachodu w deszcz. Miejscami gołoledź. Wiatr umiarkowany, narastający.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Typ opadów
Zamglenia

Dzień:
Na wschodzie i południu będzie jeszcze lekka zima, tam od zera do -5*C. Na zachodzie, w centrum i północy odwilż. Nawet do 7*C. Tam też będzie padał deszcz, lokalnie deszcz ze śniegiem. Lokalnie (Mazury) gołoledź. Na wschodzie, Pogórzu i w górach śnieg. O ile na wschodzie spadnie do kilku cm to w górach nawet do 20 cm świeżego śniegu. Wiatr silny, powodujący zawieje i zamiecie, w porywach do 70 km/h.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 21.00

Typ opadów o 14.00
Świeży śnieg
Gołoledź o 15.00
Ciśnienie atmosferyczne o 20.40


lubelak1Prognoza pogodyNoc:Na południowym wschodzie będzie bardzo mroźnie, nawet do -20*C. Wszystko będzie zależało od przejaśnień. Poza tym na wschodzie od -3 do -10*C. Zachód ciepły, nawet do 5*C. W całym kraju możliwe opady śniegu przechodzące od północy i zachodu w deszcz. Miejscami gołoledź. Wiatr umiarkowany, narastający. Temperatura minimalna Porywy wiatru Typ opadów Zamglenia Dzień:Na wschodzie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę