Noc:

We wschodniej i południowej części kraju będzie poniżej zera. Nie spodziewamy się jednak sporych spadków temperatury. Na zachodzie i w centrum około zera. W całym kraju możliwe opady śniegu, na zachodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem. Wiatr silniejszy, jedynie w centrum niżu słaby.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Typ opadów
Zamglenia

Dzień:

Na wschodzie powinna utrzymać się temperatura poniżej zera. Na zachodzie i w centrum od zera do 4*C. Wiatr na wschodzie i zachodzie silniejszy, w centrum słaby. Będzie zmieniał kierunek zgodnie ze wskazówkami zegara kręcąc się wokół centrum niżu, które w południe będzie na Dolnym Śląsku. Ponownie czekają nas opady śniegu, na zachodzie deszczu ze śniegiem. Bardzo silne opady czekają nas na pograniczu polsko czeskim, głównie w Karkonoszach. Tam spadnie od 10 do 40 cm.

Temperatura maksymalna
Typ opadów
Świeży śnieg
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodyNoc:We wschodniej i południowej części kraju będzie poniżej zera. Nie spodziewamy się jednak sporych spadków temperatury. Na zachodzie i w centrum około zera. W całym kraju możliwe opady śniegu, na zachodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem. Wiatr silniejszy, jedynie w centrum niżu słaby. Temperatura minimalna Porywy wiatru Typ opadów Zamglenia Dzień:Na wschodzie powinna utrzymać...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę