Przez kilkanaście godzin Podlasie, zwłaszcza okolice Gołdapi, staną się naszym Ojmiakonem. Na szczęście tylko na chwilę.

Noc:

Na północnym wschodzie, wschodzie i w centrum temperatura spadnie w okolice -15*C a lokalnie nawet poniżej -20*C. Poza tym od -8*C do około zera na wybrzeżu. Wiatr umiarkowany, na północy silniejszy. Opady śniegu pojawią się na południu i zachodzie kraju.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Typ opadów

Dzień:

Temperatura szybko odbije się od porannego mrozu. Najzimniej będzie ponownie na wschodzie, od -10*C do 4*C na plusie. Wiatr silny i umiarkowany z kierunków północnych i zachodnich. W ciągu dnia będzie narastał. Do Polski wkroczy kolejna strefa opadów. W pasie od Dolnego Śląska po Podlasie będzie to śnieg, na zachodzie i wybrzeżu deszcz i deszcz ze śniegiem.

Temperatura maksymalna
Typ opadów o 14.00
Opady o 19.00
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 18.00
Zamglenia po południu
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodyPrzez kilkanaście godzin Podlasie, zwłaszcza okolice Gołdapi, staną się naszym Ojmiakonem. Na szczęście tylko na chwilę. Noc: Na północnym wschodzie, wschodzie i w centrum temperatura spadnie w okolice -15*C a lokalnie nawet poniżej -20*C. Poza tym od -8*C do około zera na wybrzeżu. Wiatr umiarkowany, na północy silniejszy. Opady śniegu pojawią...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę