Noc:

Przez Polskę będzie przebiegać strefa z opadami śniegu a na zachodzie i południowym zachodzie deszczu i marznącego deszczu. Wiatr umiarkowany, na wschodzie silniejszy. Temperatura, która na wschodzie i południu jest obecnie dość niska zacznie rosnąć. Jedynie na północy, gdzie się powinno rozpogodzić spadnie.

Temperatura o 8.00
Typ opadów
Porywy wiatru

Dzień:

Około południa od zachodu wejdzie do Polski kolejna strefa z opadami. Najpierw śniegu ale bardzo szybko opady zmienią się w deszcz. Miejscami pojawi się gołoledź. Wiatr z kierunków zachodnich, umiarkowany, wieczorem już silniejszy. Na wschodzie około zera/-1*C. Na zachodzie 3-4*C.

Temperatura maksymalna
Typ opadów o 15.00
Typ opadów o 20.00
Gołoledź o 21.00
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 19.00
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodyNoc:Przez Polskę będzie przebiegać strefa z opadami śniegu a na zachodzie i południowym zachodzie deszczu i marznącego deszczu. Wiatr umiarkowany, na wschodzie silniejszy. Temperatura, która na wschodzie i południu jest obecnie dość niska zacznie rosnąć. Jedynie na północy, gdzie się powinno rozpogodzić spadnie. Temperatura o 8.00 Typ opadów Porywy wiatru Dzień: Około południa...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę