Noc:

Co ciekawe najcieplejszym momentem poniedziałku będą pierwsze godziny nocy. Po 3 temperatura zacznie wolno spadać. I tak z kilku stopni na plusie o 7 rano będzie już miejscami poniżej zera. Deszcz, który pojawi się jeszcze w centrum i na wschodzie zacznie zamieniać się w śnieg. Wiatr, który zaczyna być mocno odczuwalny na zachodzie do rana pojawi się także na wschodzie. Porywy sięgną 60-70 km/h. W górach do 80 km/h.

Dzień:

Deszcz, jeszcze rano może pojawić się na wschodzie. Szybko jednak zastąpi go mokry śnieg. Temperatura po południu powinna już na północy, wschodzie, południu i lokalnie w centrum spaść poniżej zera. Wieczorem chwyci kilkustopniowy mróz. Wiatr silny i porywisty z kierunków północnych. Porywy sięgną 70-90 km/h a w górach powyżej 100 km/h. Ciśnienie atmosferyczne , które po północy spadnie na Suwalszczyźnie do 970 hPa zacznie rosnąć. W ciągu doby o około 15-20 hPa.

Temperatura o 14.00
Typ opadów
Porywy wiatru o 14.00
Ciśnienie atmosferyczne o 4.00
Ciśnienie atmosferyczne o północy z 14/15 stycznia

lubelak1Prognoza pogodyNoc:Co ciekawe najcieplejszym momentem poniedziałku będą pierwsze godziny nocy. Po 3 temperatura zacznie wolno spadać. I tak z kilku stopni na plusie o 7 rano będzie już miejscami poniżej zera. Deszcz, który pojawi się jeszcze w centrum i na wschodzie zacznie zamieniać się w śnieg. Wiatr, który...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę