Noc:

W nocy przelotne, chwilami intensywne opady śniegu mogą pojawić się w całym kraju. Temperatura na wschodzie i w centrum pozostanie poniżej zera. Na zachodzie od zera do 2*C na plusie. Wiatr umiarkowany oraz silny. Będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne. Na południowym zachodzie w porywach do 70 km/h.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o 8.00
Opady o 8.00

Dzień:
Temperatura na wschodzie i w centrum będzie oscylować wokół zera. Na zachodzie po południu zacznie wolno rosnąć. Opady śniegu, które będą tam od rana zaczną zamieniać się w deszcz ze śniegiem i sam deszcz. Pomimo tego, chwilami będą one tak intensywne, że utworzą kilku centymetrową pokrywę śnieżną. Do tego będzie wiał silny wiatr powodujący zawieje i zamiecie.

Temperatura o 13.00
Opady o 15.00
Opady o 19.00
Typ opadów o 17.00
Świeży śnieg na koniec dnia
Przyrost pokrywy śnieżnej za 14 i 15 stycznia
Porywy wiatru o 13.00
Porywy wiatru o 19.00

Ciśnienie atmosferyczne


lubelak1Prognoza pogodyNoc:W nocy przelotne, chwilami intensywne opady śniegu mogą pojawić się w całym kraju. Temperatura na wschodzie i w centrum pozostanie poniżej zera. Na zachodzie od zera do 2*C na plusie. Wiatr umiarkowany oraz silny. Będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne. Na południowym zachodzie w porywach do 70 km/h. Temperatura minimalna Porywy...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę