Noc:

W całym kraju temperatura spadnie poniżej zera. Będzie od -14*C do -1*C. Na wschodzie i zachodzie spodziewamy się opadów śniegu. Wiatr słaby i umiarkowany. Na zachodzie możliwe zamglenia.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Typ opadów
Zamglenia

Dzień:

Na zachodzie i południowym zachodzie odczujemy już odwilż, tam będzie od zera do 3*C. Na wschodzie, północy i w centrum jeszcze mróz, do -6*C. Nie licząc północy niemal wszędzie opady. Na południowym zachodzie deszcz ze śniegiem i śnieg, poza tym tylko śnieg. Miejscami pojawi się gołoledź (Dolny Śląsk, Wielkopolska, Jura). Wiatr słaby i umiarkowany, jedynie na południu silniejszy z kierunków południowych.

Temperatura maksymalna
Typ opadów o 15.00
Typ opadów o 20.00
Gołoledź
Porywy wiatru o 15.00
Porywy wiatru 19.00
Świeżo spadły śnieg
Ciśnienie atmosferyczny
lubelak1Prognoza pogodyNoc:W całym kraju temperatura spadnie poniżej zera. Będzie od -14*C do -1*C. Na wschodzie i zachodzie spodziewamy się opadów śniegu. Wiatr słaby i umiarkowany. Na zachodzie możliwe zamglenia. Temperatura minimalna Porywy wiatru Typ opadów Zamglenia Dzień:Na zachodzie i południowym zachodzie odczujemy już odwilż, tam będzie od zera do 3*C. Na wschodzie, północy i w...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę