Noc:

Będziemy mieć sporą różnicę temperatur nad Polską. Od około -15 (lokalnie -18*C) na północnym wschodzie do 2*C na plusie na zachodzie. Niemal wszędzie możliwe opady śniegu, deszczu ze śniegiem czy deszczu. Lokalnie ponownie pojawi się gołoledź. Wiatr umiarkowany.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Typ opadów
Gołoledź

Dzień:

Będziemy mieć nad Polska 3 pory roku. Zimę ze sporym mrozem na północnym wschodzie, przedwiośnie w pasie centralnym, gdzie będzie temperatura przez zero i powiew wiosny na zachodzie, gdzie temperatura sięgnie 7-8*C. W całym kraju możliwe są opady, na wschodzie śniegu, w centrum deszczu ze śniegiem a na zachodzie deszczu. Wiatr umiarkowany i silniejszy, z kierunków południowych. W porywach na południu sięgnie 50-60 km/h.

Temperatura maksymalna
Typ opadów o 14.00
Typ opadów o 18.00
Dobowy przyrost śniegu
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 19.00
Ciśnienie atmosferyczne


lubelak1Prognoza pogodyNoc:Będziemy mieć sporą różnicę temperatur nad Polską. Od około -15 (lokalnie -18*C) na północnym wschodzie do 2*C na plusie na zachodzie. Niemal wszędzie możliwe opady śniegu, deszczu ze śniegiem czy deszczu. Lokalnie ponownie pojawi się gołoledź. Wiatr umiarkowany. Temperatura minimalna Porywy wiatru Typ opadów Gołoledź Dzień:Będziemy mieć nad Polska 3 pory roku. Zimę ze...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę