Noc:

W całym kraju temperatura spadnie poniżej zera, będzie od -2 do -10*C. Jedynie na samym wybrzeżu około zera. Wiatr umiarkowany, jedynie na północy silniejszy , w porywach do 50 km/h. Na północy i w centrum możliwe słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem.

Temperatura minimalna
Opady
Porywy wiatru
Zamglenia

Dzień:

Niemal wszędzie powinno być powyżej zera. Jedynie lokalnie w centrum możliwy słaby mróz. Na wschodzie i północy możliwe słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Wiatr słaby i umiarkowany, jedynie na północy silniejszy z kierunków południowych i zachodnich.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru
opady
Ciśnienie atmosferyczne
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_60.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_60.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:W całym kraju temperatura spadnie poniżej zera, będzie od -2 do -10*C. Jedynie na samym wybrzeżu około zera. Wiatr umiarkowany, jedynie na północy silniejszy , w porywach do 50 km/h. Na północy i w centrum możliwe słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna Opady Porywy wiatru Zamglenia Dzień:Niemal wszędzie powinno być powyżej...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę