Noc:

Na wschodzie i w centrum temperatura spadnie poniżej zera. Na zachodzie nawet 5*C powyżej zera. Z zachodu na wschód będzie przesuwać się strefa z opadami śniegu przechodzące w deszcz. Lokalnie gołoledź. Wiatr silniejszy, na północy w w porywach do 60 km/h.

Temperatura nad ranem
Typ opadów
Porywy wiatru

Dzień:

Na wschodzie i południu temperatura będzie oscylować wokół zera. Za to na zachodzie temperatura dobije do 10*C. Wiatr silny z kierunków zachodnich i północno zachodnich, w porywach do 60 km/h. Przez Polskę będzie przechodzić strefa z opadami śniegu przechodzącymi w deszcz. Nad ranem możliwa jeszcze lokalna gołoledź.

Temperatura maksymalna
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_40-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_40-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Na wschodzie i w centrum temperatura spadnie poniżej zera. Na zachodzie nawet 5*C powyżej zera. Z zachodu na wschód będzie przesuwać się strefa z opadami śniegu przechodzące w deszcz. Lokalnie gołoledź. Wiatr silniejszy, na północy w w porywach do 60 km/h. Temperatura nad ranem Typ opadów Porywy wiatru Dzień:Na wschodzie i południu temperatura...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę