Noc:

Przymrozek, jeśli się gdzieś pojawi, to po północy powinien zniknąć. Jedynie w górach poniżej zera. Poza tym od 1 do 6*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. W wielu miejscach pojawią się opady deszczu, na Pogórzu i w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Lokalnie sporo mgieł.

Temperatura minimalna
Typ opadów
Zamglenia
Porywy wiatru

Dzień:

Będzie ciepło, od 3 do 10*C. Nie licząc zachodniej części kraju to niemal wszędzie spodziewamy się przelotnych opadów deszczu, w górach śniegu. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy, z kierunków zachodnich.

Temperatura maksymalna
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_62.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_62.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Przymrozek, jeśli się gdzieś pojawi, to po północy powinien zniknąć. Jedynie w górach poniżej zera. Poza tym od 1 do 6*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. W wielu miejscach pojawią się opady deszczu, na Pogórzu i w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Lokalnie sporo mgieł. Temperatura minimalna Typ opadów Zamglenia Porywy wiatru Dzień:Będzie ciepło,...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę