Noc:

Temperatura spadnie w okolice zera, w wielu miejscach będzie przymrozek. Wiatr umiarkowany. Nad ranem na krańcach wschodnich pojawi się strefa z opadami deszczu.

Dzień:

Na wschodzie, w strefie z opadami deszczu, temperatura nie wzrośnie powyżej 10*C. Poza tym do 14*C. Wiatr umiarkowany z kierunków wschodnich, na wschodzie z północno wschodnich. Na wschodzie będziemy mieli opady deszczu, które po południu wolno wkroczą do centrum kraju. Będą też systematycznie słabły.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/04/DBZ_58-1-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/04/DBZ_58-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie w okolice zera, w wielu miejscach będzie przymrozek. Wiatr umiarkowany. Nad ranem na krańcach wschodnich pojawi się strefa z opadami deszczu. Dzień:Na wschodzie, w strefie z opadami deszczu, temperatura nie wzrośnie powyżej 10*C. Poza tym do 14*C. Wiatr umiarkowany z kierunków wschodnich, na wschodzie z północno wschodnich. Na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę