Noc:
Nie licząc południowych dzielnic (oraz wybrzeża), wszędzie spodziewamy się spadków temperatury do zera a lokalnie nawet poniżej. Zatem rano czeka kierowców skrobanie szyb. Ponadto na południu i północy spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Zatem będzie ślisko. Wiatr słaby. Lokalnie mgliście.

Temperatura minimalna
Opady
Typ opadów
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zaledwie 4-9*C. Wiatr z kierunków południowo zachodnich słaby. We wschodniej i północnej części kraju spodziewamy się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/10/T2M_11-4-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/10/T2M_11-4-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Nie licząc południowych dzielnic (oraz wybrzeża), wszędzie spodziewamy się spadków temperatury do zera a lokalnie nawet poniżej. Zatem rano czeka kierowców skrobanie szyb. Ponadto na południu i północy spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Zatem będzie ślisko. Wiatr słaby. Lokalnie mgliście. Temperatura minimalna Opady Typ opadów Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do zaledwie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę