Noc:
Nie licząc wybrzeża wszędzie spodziewamy się spadku temperatury poniżej zera. Wiatr słaby. Nad ranem możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem na wybrzeżu.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Mgły

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 5-9*C. Wiatr z kierunków północno zachodnich słaby jedynie na wybrzeżu umiarkowany. Na północy spodziewamy się słabych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/10/T2M_58-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/10/T2M_58-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Nie licząc wybrzeża wszędzie spodziewamy się spadku temperatury poniżej zera. Wiatr słaby. Nad ranem możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem na wybrzeżu. Temperatura minimalna Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura wzrośnie do 5-9*C. Wiatr z kierunków północno zachodnich słaby jedynie na wybrzeżu umiarkowany. Na północy spodziewamy się słabych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura Porywy wiatru Opady CiśnieniePogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę