Noc:
Temperatura na wschodzie, w centrum i północnym wschodzie spadnie do -1/-3*C. Pozostałe regiony w cieplejszej strefie. Wiatr ciągle silny jedynie w Małopolsce słabszy i tam mogą pojawić się mgły. Nad ranem opady marznącego deszczu mogą pojawić się na południowym wschodzie.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Opady
Mgły

Dzień:
Temperatura na wschodzie będzie oscylować wokół zera. Na zachodzie do 10-12*C. Jednak temperatura odczuwalna będzie dużo niższa, na wschodzie odczuwalnie będzie bardzo zimno. Będzie to skutkiem silnych porywów wiatru z południowego wschodu. Porywy na nizinach sięgną 60 km/h a w Karkonoszach nawet do 100 km/h. We wschodniej części kraju spodziewamy się słabych opadów deszczu powodującego miejscami gołoledź.

Temperatura w południe
Porywy wiatru
Opady
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_12-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_12-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na wschodzie, w centrum i północnym wschodzie spadnie do -1/-3*C. Pozostałe regiony w cieplejszej strefie. Wiatr ciągle silny jedynie w Małopolsce słabszy i tam mogą pojawić się mgły. Nad ranem opady marznącego deszczu mogą pojawić się na południowym wschodzie. Temperatura minimalna Porywy wiatru Opady Mgły Dzień:Temperatura na wschodzie będzie oscylować wokół zera....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę