Noc:
Temperatura na wschodzie i północy spadnie poniżej zera. W pozostałych regionach powyżej zera. Na północnym wschodzie możliwe słabe opady marznącego deszczu. Wiatr ciągle silny, jedynie na południu znowu słaby i tam możliwe zamglenia.

Temperatura minimalna
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Na północnym wschodzie wschodzie ciągle poniżej zera. Ale poza tym już cieplej niż w sobotę. Zdecydowanie cieplej na południu, gdzie temperatura przy południowym wietrze może sięgnąć nawet 14*C. Poza tym wiatr z kierunków wschodnich umiarkowany, chwilami silniejszy. W środkowym pasie powinny pojawić się słabe opady deszczu.

Temperatura maksymalna
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_27-13.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_27-13.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na wschodzie i północy spadnie poniżej zera. W pozostałych regionach powyżej zera. Na północnym wschodzie możliwe słabe opady marznącego deszczu. Wiatr ciągle silny, jedynie na południu znowu słaby i tam możliwe zamglenia. Temperatura minimalna Mgły Porywy wiatru Dzień:Na północnym wschodzie wschodzie ciągle poniżej zera. Ale poza tym już cieplej niż w sobotę....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę