Noc:
Temperatura na północnym wschodzie, wschodzie i w centrum spadnie ponownie poniżej zera, do -3*C. Pozostałe regiony cieplejsze do 5*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie możliwe opady mżawki. Mgieł natomiast nie powinno zabraknąć.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Mgły
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2-10*C. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany. Na Pogórzu już silniejszy. Lokalnie mgły utrzymają się przez cały dzień. Lokalnie możliwe słaby opady deszczu.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_25-1.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_25-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na północnym wschodzie, wschodzie i w centrum spadnie ponownie poniżej zera, do -3*C. Pozostałe regiony cieplejsze do 5*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie możliwe opady mżawki. Mgieł natomiast nie powinno zabraknąć. Temperatura minimalna Porywy wiatru Mgły Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do 2-10*C. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany. Na Pogórzu już silniejszy. Lokalnie mgły...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę