Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie poniżej zera. Lokalnie do -4/-5*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silny, w porywach do 50-60 km/h Przy padającym śniegu może powodować lokalne zawieje i zamiecie. A śnieg będzie padał w niemal całym kraju. Lokalnie mgły.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Opady
Mgły

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 1-4*C. Jedynie na Pogórzu całodobowy mróz. Na południu i północnym wschodzie możliwe słabe opady śniegu. Wiatr z kierunków zachodnich, umiarkowany.

Temperatura maksymalna
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_39.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_39-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie poniżej zera. Lokalnie do -4/-5*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silny, w porywach do 50-60 km/h Przy padającym śniegu może powodować lokalne zawieje i zamiecie. A śnieg będzie padał w niemal całym kraju. Lokalnie mgły. Temperatura minimalna Porywy wiatru Opady Mgły Dzień:Temperatura wzrośnie do 1-4*C. Jedynie na Pogórzu całodobowy mróz. Na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę