Noc:
Temperatura początkowo w niemal całym kraj spadnie poniżej zera. Od północy zacznie wolno rosnąć i nad ranem mróz będziemy mieć jedynie w południowej części kraju. Wiatr umiarkowany a na północy silny. W całej północnej części kraju spodziewamy się opadów śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Na drogach będzie ślisko. A do tego lokalne mgły.

Temperatura nad ranem
Opady
Porywy wiatru
Opady
Mgły

Dzień:
Temperatura na zachodzie wzrośnie do 5-6*C. Pozostałe regiony jeszcze chłodne, 2-4*C a na Pogórzu jeszcze poniżej zera. Wiatr z kierunków zachodnich i południowych umiarkowany. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem pojawią się na wschodzie.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura początkowo w niemal całym kraj spadnie poniżej zera. Od północy zacznie wolno rosnąć i nad ranem mróz będziemy mieć jedynie w południowej części kraju. Wiatr umiarkowany a na północy silny. W całej północnej części kraju spodziewamy się opadów śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Na drogach będzie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę