Noc:
Temperatura w niemal całym kraju spadnie poniżej zera. Na południu lokalnie nawet poniżej -5*C. Wiatr na wschodzi słaby, na zachodzie silny. Nigdzie nie powinno padać. Lokalnie mgły.

Temperatura
Porywy wiatru
Mgły

Dzień:
Temperatura na zachodzie kraju wzrośnie do 4-6*C. Pozostałe regony jeszcze chłodne, od zera do 3*C. Wiatr z kierunków południowych na zachodzie i północy silny, na wschodzie, południu i w centrum umiarkowany. Opady deszczu po południu pojawią się na północnym zachodzie.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_13.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_13.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w niemal całym kraju spadnie poniżej zera. Na południu lokalnie nawet poniżej -5*C. Wiatr na wschodzi słaby, na zachodzie silny. Nigdzie nie powinno padać. Lokalnie mgły. Temperatura Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura na zachodzie kraju wzrośnie do 4-6*C. Pozostałe regony jeszcze chłodne, od zera do 3*C. Wiatr z kierunków południowych na zachodzie i...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę