Noc:
Temperatura na zachodzie kraju spadnie w okolice zera. Za to na wschodzie i w centrum od 5 do 8*C. Wiatr umiarkowany, na wschodzie silniejszy. Z południa na północ będzie przemieszczała się strefa z opadami deszczu. Lokalnie pojawią się mgły.

Temperatura
Opady
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura na wschodzie wzrośnie jeszcze do 8-10*C. Na zachodzie już chłodniej 2-5*C. Wiatr zmienny, w zależności od położenia niżu, którego centrum jutro w południe będzie nad Mazowszem. Na wschodzie jeszcze silniejszy. Będziemy mieli sporo przelotnych opadów deszczu, głównie na północy i po południu na południu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/PRMSL_26-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/PRMSL_26-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na zachodzie kraju spadnie w okolice zera. Za to na wschodzie i w centrum od 5 do 8*C. Wiatr umiarkowany, na wschodzie silniejszy. Z południa na północ będzie przemieszczała się strefa z opadami deszczu. Lokalnie pojawią się mgły. Temperatura Opady Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura na wschodzie wzrośnie jeszcze do 8-10*C. Na zachodzie już...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę