Noc:
Temperatura będzie systematycznie spadać i nad ranem niemal wszędzie powinno być poniżej zera. Wraz ze spadkiem temperatury z północy na południe będzie się przesuwała strefa z opadami śniegu. Lokalnie zrobi się biało, choć nie będzie więcej niż 1-3 cm śniegu. Jedynie na Pogórzu i w górach śnieg będzie padał mocniej. Wiatr umiarkowany, chwilami jeszcze silniejszy.

Temperatura nad ranem
Opady nad ranem
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura nie będzie za wysoka, zaledwie od 1 do 3*C. Jedynie na południu całodobowy mróz. Wiatr z kierunków zachodnich i północnych umiarkowany. Lokalnie, przede wszystkim na południu, opady śniegu. W górach sypnie mocniej i w ciągu doby dosypie do 20-30 cm śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_58-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_58-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura będzie systematycznie spadać i nad ranem niemal wszędzie powinno być poniżej zera. Wraz ze spadkiem temperatury z północy na południe będzie się przesuwała strefa z opadami śniegu. Lokalnie zrobi się biało, choć nie będzie więcej niż 1-3 cm śniegu. Jedynie na Pogórzu i w górach śnieg będzie padał...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę