Noc:
Temperatura na południu i wschodnie spadnie poniżej zera. Pozostałe regiony powinny być na plusie. Wiatr umiarkowany. W północnej części kraju spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie mgły.


Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Mgły

Dzień:
Temperatura jedynie na południu poniżej zera. Poza tym do 6*C ciepła. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, na południu słaby. W całej północnej części kraju spodziewamy się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_58-2.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_58-2-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na południu i wschodnie spadnie poniżej zera. Pozostałe regiony powinny być na plusie. Wiatr umiarkowany. W północnej części kraju spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie mgły. Temperatura Opady Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura jedynie na południu poniżej zera. Poza tym do 6*C ciepła. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, na południu słaby....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę